ua
ua
EN
RU
+38 (068) 599-17-51 +38 (066) 705-65-40

Аналоговий датчик для бункерних ваг Keli SQB-A

Навантаження на датчиквід 0,1 до 2,5 т.
Ступінь захистуIP67 / IP68
Матеріал виконанняЛегована сталь
СертифікованийДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"
Гарантія12 місяців

Тензодатчик балка на вигин або зсув використовуються в системах дозування, платформних вагах середньої вантажопідйомності, бункерах, підлогових системах зважування, включаючи електронні ваги для зважування тварин.

Електронні ваги найбільш часто комплектуються тензорезисторні датчиками ваги (тензодатчик). Залежно від типу ваг і умов експлуатації для вимірювання зусилля переданого вантажоприймальною платформою на датчик ваги, вибирається відповідний тип тензодатчика. Існує кілька основних типів тензодатчиків в залежності від виду пружного елемента і зусилля, що додається деформації. Розглянемо тензодатчик – балка на вигин/зрушення.

Тензодатчик – балка на зсув найбільш поширений тип тензодатчика широко застосовується в конструкціях платформних і бункерних ваг. Датчик фіксується на вантажопідіймальному пристрої болтовим з’єднанням і спирається на перекриття (підлога) регульованої по висоті опорною ніжкою. Змінюючи висоту опорної ніжки, можна нівелювати різницю за рівнем підстави, на яку встановлюються ваги.

Технічні характеристики

Клас точності: OIML R60 C2 ~ C3
Номінальна чутливість (мВ / В): 3.0 ± 0.003mV / V
Загальна помилка (% FS): 0.03
Нелінійність (% FS): 0.03
Робочий діапазон температур, ° С: -30 – +70
Гістерезис (% FS): 0.03
Діапазон напруги живлення (В): 10-12
Вхідний опір (Ω): 400 + 20
Граничне навантаження (% FS): 150
Вихідний опір (Ω): 352 + 3
Руйнівне навантаження (% FS): 200
Опір ізоляції (MΩ): ≥5000
Клас захисту по EN 60 529: IP67 / IP68
Довжина кабелю, м: 1,5 м

Найбільш часто переглядаються товари

Вагонні ваги

Детальніше

Бункерні ваги

Бункерні ваги – представляють собою ємність, встановлену на опори у вигляді вагових тензометричних датчиків, які підключаються до вагового індикатора, який показує вагу матеріалу в бункері і може підключатися до системи управління (дозування). Бункерні ваги призначені для обліку, зважування та дозування матеріалів, речовин (як сипучих, так і рідких) проходять через бункер. Бункерні ваги використовуються на підприємствах: […]

Детальніше

Тензодатчики

Тензодатчики виробництва компанії «ZEMIC USA» на світовому ринку ваговимірювального обладнання виступають своєрідним еталоном якості і надійності. А ці два фактори, безумовно, є ключовими при виборі вагового обладнання. «ZEMIC USA» має свої представництва по всьому світу, їх продукція регулярно проходить безліч випробувань, що підтверджується метрологічними сертифікатами якості європейського та міжнародного зразка. Крім цього, тензометричне обладнання ZEMIC […]

Детальніше