ua
ua
EN
RU
+38 (068) 599-17-51 +38 (066) 705-65-40

Помилки при купівлі та встановлення автомобільних ваг.

Помилки при купівлі та встановлення автомобільних ваг.

15 червень 2020

Маючи багаторічний досвід більш ніж 10-років як розробник і виробник вагомірювальних систем, хочемо звернути Вашу увагу на помилки, з якими стикалися клієнти при купівлі та встановлення автомобільних ваг.

Купуючи автомобільні ваги, директор, інженер або відповідальна особа особливу увагу приділяють:

  • технічним характеристикам;
  • якості;
  • ціні.

На перший погляд Вам здасться, що перерахованих вище пунктів досить для правильного вибору автомобільних ваг. Але вибрати розмір платформи автомобільних ваг і вантажопідємність – це тільки перша сходинка до правильного підбору ваг.

Коли Ви захоплені пропозицією «ціна-якості» Ви не помічаєте ряд важливих деталей, без яких куплені Вами ваги не принесуть бажаного результату. Дуже важливо звернути увагу на такі пункти як:

  • комплект поставки обладнання;
  • місце установки обладнання;
  • зручність і простота в обслуговуванні;
  • місце установки автомобільних ваг;
  • вибір виконання фундаменту;
  • наявність / можливість установки захисту від несанкціонованого доступу.

До чого ж призведе помилковий вибір автомобільних ваг?

Вибір тензометрічского обладнання (тензодатчики), яке входить в комплект обладнання, що постачається, має кілька варіантів: аналоговий / цифровий тензодатчик. Правильність їх вибору лежить у Вашій потреби! (Більш детальну інформацію про датчики Ви можете перейшовши за посиланням Які датчики краще: цифрові або аналогові?)

Невірно вибране місце установки устаткування тягне за собою проблеми і грошові витрати на виправлення помилок.

Від правильності установки тензодатчиків залежить не тільки правильність показань зважування, але і подальше їх обслуговування.

Не рідко до нас звертатися з потребою в заміні тензометрического обладнання, причинами такого звернення можуть бути:

– перевантаження
– потрапляння блискавки
– скачки напруги
– вплив хімічних речовин або вологи
– неправильна установка
– вібрації
– ударні навантаження

Ці причини можуть привести до дрейфу нуля, нестійкою передачі даних або її відсутності взагалі.
До зниження точності показань призводить обрізка довжини стандартного кабелю тензодатчика, так як його опір враховується в загальному опорі зазначеному в паспорті тензодатчика.

У випадки, якщо тензодатчик встановлений в неправильному місці, заміна або його обслуговування стане проблемою, що в свою чергу призведе до затримки в процесі зважування. Компанія зазнає збитків від простою машин та устатковання.

Безліч чинників, яке впливає на вихід тензодатчиков з ладу, визначити самому досить складно. Ми настійно рекомендуємо звертатися до представників заводу по сервісному обслуговуванню, які зможуть визначити причину і знайти рішення для усунення неполадок.

Місце встановлення ваг і вибір виконання фундаменту – це невід’ємні частини установки автомобільних ваг і до них необхідно поставитися з усією суворістью!

Важливими чинниками по встановленню ваг і за вибором виконання фундаменту є:

– тип покриття на місці установки ваг? (грунт, асфальт, насипний грунт)

– глибина залягання ґрунтових вод?

– чи є фундамент від старих ваг?

Якщо Ви не звернете уваги  на такі моменти при виборі автомобільних ваг, виправляти помилки в процесі вже встановлених ваг, потягне за собою як грошові витрати так і витрати по часу. Залежно від помилок, які допустили некваліфіковані представники, можуть нести дуже серйозні збитки для компанії клієнта.

Що ж стосується самої платформи не варто нехтувати наявністю відбійників і варіанту кріплення платформ. Адже в негоду, заїзд на платформу автомобільних ваг не виключено втрата управління, і машина просто вилетить з платформи. Зчеплення модулів платформи має бути виконано не на «чесне слово». Безпека в процесі зважування – головне про що варто подумати.

Автомобільні ваги від «Київського ваговій Заводу» розроблені з урахуванням всіх необхідних конструктивних елементів, які приносять бажаний результат нашим клієнтам.

Ортотропна конструкція автомобільних ваг

Захист від несанкціонованого доступу.

У сьогоднішньому світі, на жаль, наші клієнти зіткнулися з досить неприємним досвідом несанкціонованого доступу. І їх потреба полягає, щоб уникнути таких випадків. Для цього наша компанія «Київський Ваговий Завод» пропонує клієнтам захист, який дозволить захистити весь процес зважування від зловмисників. Але можливість установки такого захисту необхідно обумовити на ранньому етапі вибору ваг. Так як можливість установки залежить від декількох пунктів.

Щоб уберегти компанію від збитків, себе – від непрофесіоналізму, а також переконати керівництво в необхідності прислухатися до Вашого експертної думки, перегляньте фоторепортаж з зображеннями автоваг, які вже неправильно встановили у себе Ваші (і наші) конкуренти.

Ви дізнаєтеся, чим загрожує підприємству відмову від важливих «дрібниць» при придбанні вагового обладнання. І по чому так важливо, звертатися до фахівців заводу-виробника при виборі і установці автомобільних ваг.

Ось до чого може призвести помилковий вибір виробника автомобільних ваг. У підсумку, Ви купуєте платформу, яка поводиться нестабільно. Що в свою чергу призвело до прогину платформи за маленький термін експлуатації ваг. (На фото показано, як один з країв платформи піднявся вгору)

На даному фото, Ви можете побачити, чим же загрожує некваліфікована робота з виготовлення не тільки фундаменту а й самої платформи. Висотні позначки не були витримані, що призвело до прогину платформи. І в такому випадки ваги показують невірні дані зважування. Так як платформа коштує не на всіх датчиках. Неправильно виготовлений фундамент -Додаткові заставні, які були додані в ході порушень технічних вимог з виготовлення та встановлення автомобільних ваг.

І знову, невірне рішення, що “я сам все зроблю”. Якщо Ви прийняли рішення робити фундамент самостійно – це Ваше право. Але настійно рекомендуємо зважити всі за і проти. Так як в іншому випадку це призведе до втрати грошей! На цьому фото, пандус був зроблений з порушенням висотних відміток, що в процесі використанні ваг призводить до виходу з ладу тензометрического обладнання і небезпека пересування в негоду заїжджаючи на платформу автоваг.

Можливо Вам буде цікаво

Автомобільні ваги

Вагонні ваги

Бункерні ваги

Платформні ваги