ua
ua
EN
RU
+38 (068) 599-17-51 +38 (066) 705-65-40

Тензометричні датчики

Сучасні пристрої для систем вимірювання ваги

Допомога в підборі обладнання

Залиште заявку і наші фахівці допоможуть Вам підібрати необхідний індикатор

Отримати безкоштовну консультацію

Тензодатчики виробництва компанії «ZEMIC USA» на світовому ринку ваговимірювального обладнання виступають своєрідним еталоном якості і надійності. А ці два фактори, безумовно, є ключовими при виборі вагового обладнання.
«ZEMIC USA» має свої представництва по всьому світу, їх продукція регулярно проходить безліч випробувань, що підтверджується метрологічними сертифікатами якості європейського та міжнародного зразка. Крім цього, тензометричне обладнання ZEMIC занесено в Державний Реєстр України і сертифіковане не тільки в нашій, а й у багатьох інших країнах.

Чому так затребувані датчики ZEMIC?

«ZEMIC USA» з’явилася на ринку ще в далекому 1961 році і за цей час зайняла лідируючу позицію серед світових виробників ваговимірювального обладнання. Чисельність їх персоналу – понад 2000 чоловік. У розробках і тестуванні продукції компанії беруть участь понад 200 інженерів. Таким високим показником на сьогоднішній день не зможе похвалитися жоден виробник тензометричного обладнання в світі.
Продукція компанії ZEMIC випускається на трьох заводах – в Сполучених Штатах, Китаї та Нідерландах. На заводах ZEMIC щороку виробляють понад тридцять мільйонів тензорезисторов і шести мільйонів тензодатчиків різного типу і призначення.
За правилами компанії вся продукція, що випускається обов’язково проходить 100% контроль якості, після якого кожен тензодатчик забезпечується паспортом і в ньому вказують всі метрологічні характеристики приладу.
Ще одним з ключових переваг тензодатчиков ZEMIC є їх відносно невисока вартість. Якщо порівняти продукцію ZEMIC з аналогічними по метрологічних характеристик датчиками компаній-конкурентів, обладнання виробництва «ZEMIC USA» однозначно буде мати більш доступною ціною, а це дозволяє не тільки отримати якісну продукцію, але і заощадити кошти.

Основні переваги датчиків «ZEMIC USA»:

  • – Виробництво повного циклу (аж до проведення випробувань готової продукції);
  • – Перевірка якості здійснюється не частково, а на 100% виробленої продукції;
  • – Офіційна гарантія на кожен датчик – до трьох років;
  • – Продукція завжди в наявності;
  • – Міжнародна компанія зі світовим ім’ям і великим досвідом (понад п’ятдесят років);
  • – Продукція має численні сертифікати (ISO 9001, RoHS , OIML, NTEP і інші).
  • – Фахівці компанії можуть не тільки виробляти серійну продукцію, а й здійснити розробку і випуск тензодатчика по індивідуальним проектом.

Чому так важливі висока якість і надійність при виборі тензодатчиків?

Відмова при роботі зважувального обладнання загрожує численними проблемами для будь-якої компанії, аж до зупинки виробництва. Крім того, це тягне за собою додаткові витрати на заміну, монтаж датчиків, перевірку обладнання.
Щоб уникнути даних труднощів краще рішення – відразу вибрати виробника тензометричного обладнання, що забезпечить високу точність і надійність при доступній ринковій ціні.
Крім всіх інших переваг тензодатчики від «ZEMIC USA» відрізняються стабільністю наданих свідчень. Якщо датчики інших виробників час від часу потребують додаткового калібрування, то датчики ZEMIC показують точно і стабільно на протязі всього часу роботи.
Таким чином, замовляючи продукцію «ZEMIC USA», Ви можете бути впевнені не тільки в її високій якості і доступній ціні, але і стабільності роботи і точності показань.