ua
ua
EN
RU
+38 (068) 599-17-51 +38 (066) 705-65-40

Вторинне вагове обладнання

Сучасні і функціональні вагові індикатори для будь-яких цілей

Допомога в підборі обладнання

Залиште заявку і наші фахівці допоможуть Вам підібрати необхідний індикатор

Отримати безкоштовну консультацію

Як обрати ваговий індикатор

Завдяки вагам ми можемо виміряти масу вантажу, а завдяки ваговим індикаторам – дізнатися її. Ваговий індикатор – вторинний перетворювач сигналу, який відображає масу об’єкта. На перший погляд цей прилад не є нічим особливим. Однак, і його потрібно вміти правильно обирати.

Хочете обрати якісні вагові індикатори? Тоді, радимо перед покупкою звертати увагу на такі критерії:

– технічні характеристики: ступінь захисту, вхідний діапазон, підключення по 4-х і 6-ти провідних схемами, клас точності і інші параметри. Знати ці характеристики потрібно для того, щоб підібрати оптимальний ваговий індикатор для конкретного виду ваг.

– функціональні можливості: широкий спектр функціональних можливостей значно спрощує використання індикатора. До базових функціональних можливостей відносяться: здатність працювати в енергозберігаючому режимі, обнулення, тарування і підсумовування ваги.

– гарантія: ці два пункти нерозривно пов’язані між собою. Провідні виробники вагового обладнання завжди надають гарантію на свою продукцію, щоб клієнти були впевнені в її якості. Якщо Вам пропонують купити вагові індикатори без гарантії – від такої покупки краще всього відмовитися.

Де купити вагові індикатори

Потрібен якісний ваговий індикатор? Тоді, Ви потрапили за адресою. Київський ваговий завод виробляє високоякісне вторинне вагове обладнання. Наші індикатори мають потужні технічними характеристиками і широким функціоналом. Використовуючи їх в роботі, Ви ніколи не будете мати проблем з визначенням ваги вантажів. Не вірите? Замовте наше обладнання, і переконайтеся в цьому самі.

Київський ваговий завод – якісне вагове обладнання для будь-якої галузі.