ua
ua
EN
RU
+38 (068) 599-17-51 +38 (066) 705-65-40 +38 (044) 502-81-24

Ваги для будь-якого виду автотранспорту

Автомобільні ваги під ключ від фундаменту до перевірки

Державна компенсація 25%

Оплата за автоваги частинами

Замовте консультацію або виклик фахівця

Базова
конфігурація

Автомобильные весы базовая комплектация
 • Пропускна здатність

  до 100 авто на добу

 • Навантаження на вісь

  10-12 т

 • Максимальна
  межа зважування

  100т

 • Довжина

  від 6 до 24м

 • Ширина

 • Тип платформи

  ортотропна за технологією
  будівництва мостів

 • Наявність
  Єврозахисту датчиків

  немає

 • Конфігурація
  платформи


  колійна

 • Тип датчика

  аналоговий

Отримати комерційну пропозицію

Стандартна
конфігурація

Автомобильные весы стандартная комплектация
 • Пропускна здатність

  до 250 авто на добу

 • Навантаження на вісь

  15т

 • Максимальна
  межа зважування

  100т

 • довжина

  від 6 до 24м

 • Ширина

 • Тип платформи

  ортотропна за технологією
  будівництва мостів

 • Наявність
  Єврозахисту датчиків

  так

 • Конфігурація
  платформи

  колійна з
  кришками люками

 • Тип датчика

  цифровий

Отримати комерційну пропозицію

Максимальна
конфігурація

Автомобильные весы усиленная комплектация
 • Пропускна здатність

  до 400 авто на добу

 • Навантаження на вісь

  понад 20т

 • Максимальна
  межа зважування

  120т

 • довжина

  від 6 до 24м

 • Ширина

  3,5м

 • Тип платформи

  суцільна, на базі двотаврової
  балки

 • Наявність
  Єврозахисту датчиків

  так

 • Конфігурація
  платформи


  суцільна

 • Тип датчика

  цифровий

Отримати комерційну пропозицію

Технічні характеристики

Ваги призначені для зважування в статичному режимі автомобільного транспорту, виведення результатів зважування на індикатор цифрового вимірювального приладу і видачі їх на ПК по інтерфейсу RS232 або RS485. Ваги застосовуються на складах, базах, промислових і сільськогосподарських підприємствах.

До складу ваг входять комплектуючі провідних світових виробників, а саме: тензометричні датчики ZEMIC USA Inc. (Внесені в Держреєстр України), KELI, HBM, ESIT. Тут ви швидко комплектуючих в Україні поставлено понад 2500 ваг, їх надійність підтверджується багаторічною безвідмовною роботою.

Ваги в цілому і всі комплектуючі повністю відповідають підвищеним вимогам стандарту ДСТУ EN 45501: 2007 «Прилади неавтоматічні зважувальні. Загальні технічні вимоги та методи випробувань. », Який діє в Україні з 2009 р.

Ваги виготовляються по ТУ У 28.2-39556070-001: 2015 і внесені в Держреєстр засобів вимірювальної техніки України за № У3665-15.

Нам довіряють

Найбільші компанії України

Ортотропна конструція вагової платформи

Конструкція перевірена часом, відповідає найвищим вимогам надійності,
а також використовується при будівництві мостів у всьому світі.

 1. Конструкція герметична - відсутня корозія з середини.
 2. Металева труба для кабелів захищає від механічних пошкоджень, опадів і гризунів.
 3. Захист від з'їзду машини.
 4. Конструкція закрита суцільним листом металу, що забезпечує її міцність. Висота профілю - 300мм.
 5. Додаткові ребра жорсткості збільшують стійкість конструкції і захищають від поперечних прогинів.
 6. Фундамент заливається нижче межі промерзання.
 7. Гнучка зчіпка модулів дозволяє зберегти точність ваг.

Гарантія на конструкцію до 10 років

У виробництві автомобільних ваг ми використовуємо технологію ортотропной конструкції. Конструкція має високі показники жорсткості та міцності. Вона забезпечує надійність і безпеку експлуатації при екстремальних навантаженнях. * Гарантія від виробника визначається конструкцією і комплектацією

Єврозахист (демпфер) датчиків автомобільних ваг

 1. Захищає датчики від пробою при проходженні через платформу великого електричного заряду (влучення блискавки, зварювання на платформі, обрив ЛЕП над вагами).
 2. Захищає датчики від ударних перевантажень при різких заїздах і з'їздах транспорту з великими осьовими навантаженнями. Продовження ресурсу роботи датчиків.
 3. Більш висока точність роботи ваг. Забезпечення равнозагруженності датчиків дозволяє отримувати однакові показання ваг незалежно від положення автомобіля уздовж платформи.
Тензометрический датчик HM9B с демпфером

Демпферна опора датчика

Варіант виконання фундаменту

Естакада

Эстакадный фундамент автомобильных весов

Ваги встановлюються на висоті близько 40см над рівнем дорожнього полотна і комплектуються двома пандусами для з'їзду та заїзду автотранспорту. Опорними частинами (підставою) ваг в такому випадку є стрічкові фундаменти, що встановлюються під кожну пару датчиків.

Такий варіант установки не вимагає виконання фундаменту з бетонною чашею, не потрібно будівництва навісу або зливової / дренажної каналізації. Також естакадний фундамент простий в обслуговуванні, тому що є постійний доступ до датчиків. Також перевагою є те, що вартість естакадного фундаменту нижче, від пріямочного. Крім того, цей варіант установки є більш зручним для обслуговування ваг, так забезпечує легкий доступ до датчиків.

Незначними недоліками такої конструкції є більш низька пропускна здатність ваг (більш тривалий час зважування одного автомобіля) в порівнянні з Терезами, виконаними на одному рівні з дорожнім полотном.

Отримати комерційну пропозицію

Приямок

Фундамента в приямке автомобильных весов

При фундаментному варіанті установки (в приямок), грузоприемная платформа Терезів знаходиться на одному рівні з поверхнею дорожнього покриття - під'їзними шляхами. При цьому опорні елементи знаходяться в котловані, а не виступають над поверхнею грунту як при Естакадний варіанті.

Цей варіант установки не вимагає пандусів і бічних огороджень, що істотно зменшує займану Терезами площа і дозволяє легко маневрувати при заїзді. Також пріямочний варіант установки ефективний при великому потоці автомобілів в день (наприклад, цілодобовий потік автомобілів), т.к за рахунок відсутності необхідності заїзду та з'їзду на пандус зекономлює час і збільшується пропускна здатність ваг.

Недоліком є те що, в приямку може накопичуватися волога, що вимагає регулярного чищення, а також будівництва навісу і надійної зливової / дренажної каналізації. Як наслідок, вартість виготовлення пріямочного типу фундаменту вище, ніж естакадного.

Отримати комерційну пропозицію

Дозвільна документація

hermetic-vta-type-verification-certificate

Сертифікат
перевірки типу
ГЕРМЕС ВТА

state-building-license-page1

Державна
ліцензія на
будівництво

state-building-license-page2

Ліцензія
на будівництво, перелік видів робіт

qualification-certificate-of-liability

Кваліфікаційний сертифікат окремих видів робіт

hermes-bta-explosion-proof-examination-certificate

Сертифікат експертизи вибухонебезпечності ГЕРМЕС ВТА

hm9b-type-examination-certificate-page1

Сертифікат
перевірки типу
HM9B

Якість і точність - наша професія

Точність

Гнучке з'єднання модулів забезпечує рівномірний розподіл навантаження. Точність зважування залишається високою незалежно від розташування вантажу на платформі. Похибка не більше 0,1%.

Надійність

Комплектуючі від провідних світових виробників ZEMIC.USA (внесені в Держреєстр України), KELI, HBM, ESIT, забезпечують працездатність при екстремальних навантаженнях і температурах (-30 до +65 С). Заводська грунтовка і фарбування забезпечує високу корозійну стійкість.

Міцність

При проектуванні ми закладаємо запас міцності 150%. Це гарантує безвідмовну роботу в самих жорстких умовах. Технологія ваг розроблена для використання навіть в самих екстремальних умовах.

Наші проекти

ТДВ «Неоальянс»,
Кіровоградська обл., смт. Новгородка

ТОВ АФ «Поле»,
Черкаська обл., м. Черкаси

ТОВ «Великосорочинське»,
Полтавська обл., с. Великі Сорочинці

ТОВ «Ківшовата Агро»,
Київська обл., с. Ківшовата

ФГ «Полісся»,
Київська обл, смт. Ставки

ПП «Покровське»,
Миколаївська обл., с. Покровка

Працюємо так, що б нас рекомендували Відгуки наших клієнтів

Отзыв ПрАТ

ПрАт «Нафтогазвидобування»

Договір на поставку та установку автомобільних ваг "Гермес ВТА-622-60" між ТОВ "Київський Ваговий Завод" та ПрАТ "Нафтозавидобування" був укладений 08 квітня 2019 р. ...боти з монтажу ваг були виконані 31 травня 2019 г. Усунення недоліків по виконаним работам і наданні документації було виконане 14 червня 2019 р., по кошторисній документації - 20 червня 2019 р. Надана копія сертифікату відповідності за модулем F та копія декларації відповідності від 03 червня 2019 р. Ваги були введені в експлуатацію 01 липня 2019 р., з указаної дати до теперішнього часу збоїв та помилок в роботі ваг не було, окрім 2-х випадків, пов'язаних з початком роботи ваг із заводським налаштуванням, про які ПрАТ "Нафтогазвидобування" було попереджено заздалегідь. Договір був укладений саме з ТОВ "КВЗ" згідно з підсумками збору оферт, що проводився на електронній торгівельнній площадці ДТЕК

Отзыв ДПЗКУ

Філія ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація УКРАЇНА»

Співпраця почалася в 2014році. Послуги обслуговування і повірки виконуються своєчасно і якісно. Роботою задоволені. Вашу компанію вибрали за ...сне виконання своїх зобов'язань. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Отзыв житомирский ликероводочный завод

ДП «Житомирський ЛГЗ»

Співпраця почалася в 2017 році. Послуги обслуговування і повірки виконуються своєчасно і якісно. Роботою ваг задоволені. Вашу компанію вибрали за якісне виконання своїх зобов'язан...Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Отзыв СВХ «Урожай»

СФГ «Урожай»

СФГ «Урожай» замовила в ТОВ «Київський ваговій завод» реконструкцію механічних 40 тонних вагів в електронні 60 тонн. Фахівцями ТОВ «Київський ваговій завод» були надані проекти на доопрацю...ня фундаменту і посилення платформи. Доопрацювання фундаменту і платформи СФГ «Урожай» виконував власними силами за проектами, і під час цієї роботи фахівці ТОВ «Київського вагового заводу» надавали кваліфіковані консультації. Монтаж і калібрування ваг виконували фахівці ТОВ «Київського вагового заводу» за 2 дні.
Результатами співпраці з ТОВ «Київський ваговій завод» задоволений. Всі роботи були виконані на високому рівні і в обумовлений термін. Під час роботи переконався, що ці хлопці зробили не один десяток ваг і дійсно знають свою роботу. А ще індивідуальний підхід до кожного клієнта і пропонують той варіант, Який Найбільш простий, надійний і економічно вигідний.

Отзыв КП Новокаховское Дорожно-Эксплуатационное Управление

КП Новокаховське Дорожньо-експлуатаційне Управління

Цим Відгуком, повідомляємо, що між КП «НОВОКАХОВСЬКОЄ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ» і ТОВ «Київський ваговій завод» 22 жовтня 2015 був укладени...оговір на предмет закупівлі ваг автомобільних ЗЕВС-АВТО колійного типу найбільша границя зважування (НГЗ) = 60т. , Довжиною вантажопідйомного пристрою (L) = 16 м., і надає послуги з виготовлення фундаменту, а також встановлення, налагодження та калібрування ваг № В-010/82 на суму 287 тис (двісті вісімдесят сім тис. грн.)
Претензій / зауважень до виконання ТОВ «Київський ваговій завод» своїх зобов'язань, визначених умовами договору, в тому числі щодо якості товару не маємо. Умови договору виконані в повному обсязі і у встановлені договором терміни.

Отзыв ООО СП «Агропроммаш»

Відгук ТОВ СП «Агропроммаш»

За кілька років співпраці ТОВ «Київський Ваговий Завод» зарекомендував себе як надійний партнер. Компанія надала нам не тільки якісне вагове обладнання, але і хороше сервіс...обслуговування, а також постійну технічну підтримку. Устаткування прекрасно працює при різних кліматичних умовах в цілодобовому режимі, що дуже важливо при інтенсивній збиранні врожаю і відвантаження продукції з елеватора. Завдяки співробітникам і обладнання ТОВ «Київський Ваговий Завод» наша компанія в повній мірі вирішує завдання пов'язані з урахуванням продукції.

Отзыв ООО «ОЛЛ ТРЕЙД»

ТОВ «ОЛЛ ТРЕЙД»

Співпраця почалася в 2018 році. Співпраця було продуктивним, монтаж почався в заплановану дату і був виконаний у стислі терміни. Якість монтажу задовільний. Компанія надала документи н...аги, задовольнила ціна. Вобщем співпрацею задоволені.

Відео-відгуки наших клієнтів

ТОВ "Демидівський граніт"

Вінницька обл, Жмеринський р-н, с. Могилівка

Агрофірма "Загаї"

Львівська обл, Кам'янко-Бузький р-н, с. Жовтанці

СПК "Новоселицький"

Київська обл, Васильківський р-н, с. Ольшанська

ТОВ "Лебідь Агро"

Рівненська обл, Острозького р-н, с. Вельбівно

СТОВ ім Т. Шевченка

Львівська обл, Радехівський р-н, с. Куликов

КВЗ виробник # 1 ваг в Україні

Відповіді на запитання

Для чого потрібен Єврозахист в вагах?

Єврозахист - це гума (демпфер) складається з полімерів, що володіють високими еластичними властивостями і в'язкістю. Єврозахист виконує функцію ізолятора, який поглинає високий електричний заряд при попаданні блискавки, проведенні зварювальних робіт на платформі, обриві ЛЕП над вагами. За рахунок установки між платформою і датчиком демпфера він захищає електронні компоненти від ударних навантажень при різких заїздах і з'їздах транспорту на ваги і забезпечує рівнонапруженості датчиків для більш точних показань зважування незалежно від положення транспорту на платформі.

Як правильно вибрати автомобільні ваги?

Автомобільні ваги - це досить дороге вкладення, тому важливо відповідально підійти до вибору вагового обладнання. При підборі необхідно визначитися, який транспорт буде зважуватися - від цього залежить довжина платформи. Вибрати місце установки і повідомити фахівця про те які є поруч будівлі та особливості ґрунту - від цього залежить тип фундаменту. Так само потрібно знати відстань від ваг до місця установки терміналу - це важливо при підборі типу тензометричних датчиків і іншого електронного обладнання. Всі ці, а також інші фактори впливають на оптимальну конфігурацію автомобільних ваг. Наші фахівці допоможуть з вибором, однак необхідно чітко розуміти для яких завдань Вам потрібні ваги.

Ризики при самостійному будівництві фундаменту.

Самостійне будівництво фундаменту для автомобільних ваг перекладає на Клієнта ризики пов'язані з недотриманням технології будівництва, виготовленням фундаменту з неправильними геометричними і міцності параметрами. Ви ризикуєте відстрочити установку ваг і понести додаткові витрати на усунення помилок будівництва. При будівництві фундаменту "під ключ" відповідальність несе завод-виробник! Ви отримуєте гарантовано якісну продукцію з гарантією і сервісним обслуговуванням.

Яка послідовність робіт при встановленні ваг?

Наші фахівці обговорюють з Клієнтом вимоги до майбутніх ваг. Підібравши необхідну модифікацію ваг, комплект поставки, а також визначивши місце установки ваг, буде визначено тип фундаменту. Після узгодження технічних параметрів і комплектації укладається договір. У документі будуть прописані терміни реалізації замовлення, гарантійне і післягарантійне обслуговування, умови використання.  Після виготовлення фундаменту з клієнтом зв'яжеться фахівець монтажно-будівельного відділу, який обумовить всі етапи і умови установки ваг на готовий фундамент. Після завершення всіх робіт по установці, проводиться перевірка автомобільних ваг, видається паспорт з відмітками про проходження державної повірки.

Для чого потрібна оцінка відповідності ваг?

Оцінка відповідності автомобільних ваг необхідна у випадку використання їх в комерційних цілях, де необхідно підтвердити точність взешіванія продукції. Після проходження даної процедури клієнт отримує "Сертифікат перевірки типу" і паспорт на автомобільні ваги від заводу виробника.

Які датчики краще: цифрові або аналогові?

Думка про те, що цифрові датчики точніше аналогових (або навпаки) - абсолютно некоректно. Все залежить від тих завдань, які планується вирішувати з їх допомогою.  Характеристика датчиків визначається класом точності. Для аналогових і цифрових датчиків одного класу точність буде однакова. І це ніяк не залежить від типу сигналу, що передається. Але в електронних вагах явні перевагою будуть володіти цифрові датчики в разі: - Необхідності видалити ваговий термінал на відстань від 100 до 1000 метрів від ваг; - Захисту від джерел перешкод і спотворень, якщо такі є, наприклад потужні силові лінії живлення.

Які існують типи фундаментів?

Київський Ваговий Завод використовує два типи фундаменту автомобільних ваг: - Есткадний. Ваги встановлюються на висоті близько 40 см над рівнем дорожнього полотна і комплектуються двома пандусами для з'їзду та заїзду автотранспорту. Опорними частинами (підставою) ваг в такому випадку є стрічкові фундаменти, що встановлюються під кожну пару датчиків; - Приямочний. При фундаментному варіанті установки (в приямок), вантажноприймальна платформа ваг знаходиться на одному рівні з поверхнею дорожнього покриття - під'їзними шляхами.

Кому выдается Государственная компенсация? Как ее получить?

Отримати державну компенсацію можна тільки з умовою придбання вітчизняної техніки у заводу-виробника, яка внесена на державну реєстрацію на компенсацію. Також держ. компенсацію може надати тільки національний банк України. Розмір компенсації: - 25% для всіх підприємств агробізнесу, які придбали техніку починаючи з 01.01.2019; - додатково 15% (тобто всього 40%) для невеликих фермерських господарств (Фермерські господарства з виручкою до 20 000 000 гривень.), Які придбали техніку починаючи з 01.01.2019.

Чим вигідна система автоматизації ваг для власника бізнесу?

Програмний комплекс автоматизації 24/7 призначений для оптимізації часу і мінімізації впливу людського фактора на показання зважування. Дана послуга підвищує ефективність обліку і контролю зважувань вантажів на підприємстві (відео та фотофіксація, виняток втручання на результат зважування, контроль зважування по локальній мережі або Internet мережі, друк ТТН)

Більше 2500 успішно виконаних проектів по всій Україні

Тирса Андрій Керівник бригади

Дізнайтеся де подивитися
готові ваги