ua
ua
EN
RU
+38 (050) 543-58-08 +38 (068) 599-17-51 +38 (044) 502-81-24

Київський Ваговий Завод

Автомобільні ваги і промислове вагове обладнання

Для малого бізнесу і холдингів, від фундаменту до повірки

Дізнайтеся, як отримати державну компенсацію на покупку ваг 25%

Нам довіряють

Найбільші компанії України

Київський Ваговий Завод - розробник і виробник ваговимірювальних систем з більш ніж 10-річним досвідом. Автомобільні, вагонні, бункерні і інші промислові вагові рішення постійно поліпшуються і вдосконалюються.

Завдяки власному виробництву, конструкторському відділу і службі контролю якості компанія забезпечує повний спектр послуг, від створення проекту до введення в експлуатацію і державної повірки.

Фермерські господарства, заводи, холдинги - ми пропонуємо надійні і точні рішення за доступною ціною.

Ваги від Київського вагового заводу - це гарантія якості і точності на довгі роки, вони заощадять Ваші час, гроші і стануть надійним помічником у розвитку Вашої компанії.

Автомобільні ваги

Вагонні ваги

Бункерні ваги

Платформні ваги

Якість і точність - наша професія

Професіоналізм

Власне виробництво, кваліфіковані конструктора, а також штатні монтажні бригади - ви будете працювати тільки з професіоналами.

Надійність

Ми використовуємо тільки якісну сталь і перевірені комплектуючі. Наші конструкції міцні і технологічні. Ми даємо до 10 років гарантії.

Індивідуальність

Кожен проект розробляється відповідно до потреб Вашої компанії. Якими б нестандартними не були Ваші завдання, наші інженери знайдуть рішення.

Нас рекомендують

10 років на ринку, більше 2500 успішно виконаних проектів говорять за себе. Ми працюємо так, що б нас рекомендували.

Чесна ціна

Ціна від виробника, прозоро сформована, без посередників і дилерських націнок.

Простота

Порядок робіт простий і зрозумілий: узгодження, виробництво, монтаж. Наші ваги з легкістю проходять державні повірки.

Дозвільна документація

hermetic-vta-type-verification-certificate

Сертифікат
перевірки типу
ГЕРМЕС ВТА

state-building-license-page1

Державна
ліцензія
на будівництво

state-building-license-page2

Ліцензія
на будівництво,
перелік видів робіт

qualification-certificate-of-liability

Кваліфікаційний сертифікат окремих видів робіт

hermes-bta-explosion-proof-examination-certificate

Сертифікат експертизи вибухонебезпечності ГЕРМЕС ВТА

sertifikat-po-modulyu-v-vagi-tenzometrichni-vagonni-titulnij-1

Сертифікат
відповідності вагонні ваги ВВТ

hm9b-type-examination-certificate-page1

Сертифікат
перевірки типу
HM9B

Наші проекти

ТОВ «ПРОФЦЕМ»,
Закарпатська обл., Виноградивський р-н, м. Виноградів
ГЕРМЕС ВТА-18м-80т (КМ)

ТОВ «Українська молочна компанія»,
Київська обл, Згурівський р-н, с. Великий Крупіль
ГЕРМЕС ВТА-20м-80т (СМ)

«Київський річковий порт»,
Київська обл., м. Київ
ГЕРМЕС ВТА-18м-80т (СМ)

ТОВ «Агро-Холдинг МС» (HarvEast Holding),
Київська обл, Макарівський р-н, смт. королівка
ГЕРМЕС ВТА-18м-80т (КМ)

Перевалочна база,
Київська обл., м. Березань
  ГЕРМЕС ВТА-18м-80т (КМ)

ТОВ АФ «Відродження»,
Кіровоградська обл., с. Червоний Яр
  ГЕРМЕС ВТА-18м-80т (СМ)

Подивитись все

Відповіді на запитання

Як обрати надійного виробника ваг?

При виборі надійного виробника автомобільних, вагонних, бункерних, платформних і інших ваг, необхідно звернути увагу на досвід компанії, скільки вона на ринку. Це дуже важливо, що б бути впевненим, що Ваш проект буде виконаний і Ви зможете отримувати якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Перевірте відгуки про виконані проекти. Текстові відгуки часто пишуть самі компанії, більш достовірними будуть відео відгуки та відгуки на бланках Клієнтів.
Необхідно впевнитися в наявності всієї дозвільної документації, а також свідоцтва про внесення ваг до державного реєстру України, в іншому випадку проходження повірки стане неможливим.
Краще обрати саме ваги від виробника, так як дилери та посередники збільшують вартість продукції.
Виробник вагового обладнання краще, наявністю власного виробництва та конструкторського відділу, а це чесна гарантія якості і розуміння своєї справи.

Чи можливо виконання індивідуального (нестандартного) проекту?

Індивідуальний проект - частий запит і не викликає складнощів, якщо Ви звернулися саме до заводу виробнику.
Конструкторський відділу Київського Вагового Заводу прийме в розробку проект будь-якої складності і в обумовлені терміни підготує технічне завдання на його реалізацію. За рахунок наявності власного виробництва та відповідних дозвільних документів, сертифікат проектанта, сертифіката відповідності - гарантує Вам якість і легальність, використання в комерційних цілях індивідуального проекту. Тому встановлення і введення в експлуатацію буде проходити без труднощів і затримок, а головне абсолютно законно.

Чим ми краще конкурентів?

Відповідь проста, багаторічний досвід, вже більше 10 років Київський ваговий завод виробляє автомобільні, вагонні, бункерні, платформні ваги. Ми знаємо тонкощі виробництва і монтажу.
Більше 2500 реалізованих проектів - це гордість нашого заводу. Ви можете ознайомитися з виконаними проектами, з завданнями які були поставлені перед нами і їх рішенням, отримати відгуки від компаній які використовують наші ваги.
У нас є вся необхідна документація. Ми забезпечуємо повний цикл виробництва "Під ключ".
Можливість і знання в реалізації індивідуальних конструкцій ваг для вирішення завдань нашого клієнта не ставлять нас в рамки.
Ціна від виробника, вартість ваг без дилерських націнок.

Як отримати чесну гарантію на ваги?

Чесна гарантія - це гарантія від виробника ваг, вона надається без посередників тільки виробниками.
Отримати чесна гарантію на вагове обладнання ви зможете звернувшись безпосередньо до заводу-виробника автомобільних, вагонних, бункерних, платформних ваг.
При покупці ваг у виробника Ви отримуєте гарантію якості, яка прописана в договорі і підтверджується сертифікатами відповідності, проектанта, на тензодатчики і прилади, на будівельно-монтажні роботи.

Як проконтролювати якість виготовлених ваг?

Якість готового виробу в першу чергу визначається дотриманням технологічного процесу виготовлення на кожному етапі виробництва.
Важливу роль у виробництві металоконструкції відіграє вибір матеріалів. Метал повинен бути новим, не б/у, від перевіреного постачальника і відповідати ГОСТам . Б/у метал не складно визначити по слідах від корозії.
Якість зварного шва визначає надійність з'єднання різних елементів металоконструкції і, як наслідок, термін експлуатації виробу, необхідно переконатись, що всі шви виконані якісно.
Збірка платформи ваг повинна здійснюватися на спеціально обладнаних столах/степелях , які дозволяють надійно фіксувати деталі і складальні одиниці для дотримання допустимих похибок при зварюванні. Кожна складальна одиниця (металоконструкція) повинна проходити вихідний контроль геометричних, технічних за призначенням і міцності параметрів. У випадки виготовлення нової (несерійної) конструкції проводитися повна контрольна збірка. При прийманні, необхідно перевірити геометричні параметри.
Завершальним етапом на шляху до готового якісного виробу є фарбування, вона повинна пройти:
- Знежирення (новий металопрокат поставляється з наявністю масла на поверхні і у випадку відсутності знежирення фарба «злізе» з металу за кілька місяців);
-Грунтовка з модифікатором, перетворювачем іржі;
-Фарбування ГОСТІВСЬКА емаллю, мінімум в два шари.
Необхідно переконатись, що емаль нанесена якісно, і немає незафарбованих деталей.
Точність показань підтверджує державна метрологічна повірка, якщо з калібруванням ваг не виникає труднощів, то всі параметри ваг в нормі.

Як можна заощадити на покупці ваг?

Ви можете заощадити на організаційних витратах, а саме: самостійно доставити обладнання та конструкції, надати техніку для збирання ваг (кран), забезпечити умови для харчування і проживання будівельно-монтажної бригади заводу. Так само Ви можете замовити шеф-монтаж - це монтаж власними силами під керівництвом нашого фахівця.
Якщо ж Ви використовуєте ваги не в комерційних цілях, то Ви можете виключити проходження державної повірки, скориставшись еталоном.

ВАЖЛИВО! Ми не рекомендуємо економити на металоконструкції і обладнанні. Так як замовляючи вагове обладнання у компаній одноденок Ви ризикуєте понести витрати, які ви не зможете окупити. Отримавши гарантію, що залишиться тільки на словах.

Більше 2500 успішно виконаних проектів по всій Україні

Тирса Андрій Керівник бригади

Дізнайтеся де подивитися
готові ваги