ua
ua
EN
RU
+38 (068) 599-17-51 +38 (066) 705-65-40

Київський Ваговий Завод

Лідер виробництва автомобільних ваг і промислового вагового обладнання

Працюємо так, щоб нас рекомендували

ТОВ «Київський ваговий завод» – національний виробник вагового обладнання і конструкцій для складних вагових проектів.

Підприємство налічує більше 100 співробітників і включає в себе: виробничий цех, конструкторсько-технічний відділ, будівельно-монтажні бригади і адміністративний апарат.

Конструкторсько-технічним відділом заводу розроблені конструкції вантажно-приймальних платформ різних типів. Кожна деталь і конструкція в цілому проходять перевірку відділом технічного контролю.

Завдяки своєму серійному виробництву, прямим поставкам комплектуючих і оптовим закупівлям матеріалів вдалося значно знизити вартість ваг.

Наявність штатних будівельно-монтажних бригад дозволяє виконувати проекти «під ключ». Необхідно, щоб всі роботи виконували досвідчені професіонали. Будівництво фундаменту не виняток, адже він повинен витримувати надвисокі навантаження але не просідати при експлуатації. Якісний фундамен т- основа точних і безвідмовних ваг.

Ваги, які виробляє «Київський ваговий завод» є якісними і надійними, вони внесені до Державного реєстру та мають відповідні сертифікати. Також, ТОВ «Київський ваговий завод» має Ліцензію на виконання будівельних робіт.

«Співпрацюючи з «Київським ваговим заводом» Ви отримуєте швидку, якісну і професійну реалізацію вагових проектів за помірну вартість. Ви будете впевнені, що ваги будуть служити довго, показуючи при цьому точні результати.»

Олександр Погуляйко

ген. дир . ТОВ «Київський ваговий завод»