ua
ua
EN
RU
+38 (068) 599-17-51 +38 (066) 705-65-40

Автоматизація процесу зважування

Підвищення ефективності підприємства, оптимізація процесу зважування та зниження впливу людського фактора

Замовте консультацію або виклик фахівця

Програмний комплекс автоматизації призначений для оптимізації часу і мінімізації впливу людського фактора на процес зважування.

Перевага використання програми

Віддалений доступ до ваг

Збільшення пропускної здатності

Точний облік та оперативний контроль

Інформування про спробу втручання в процес зважування

Залежно від потреби Вашого підприємства,
є кілька варіантів виконання автоматизації:

Технічні характеристики комплекту автоматизації
Функціонал Базова Стандартна Розширена
Фото і відео фіксація 2 камери
(спереду, ззаду)
2 камери
(спереду, ззаду)+
1 камера на вибір
2 камери
(спереду, ззаду)+
2 камери на вибір
Можливість внесення змін в показання зважування вагарем заблоковано
Віддалений доступ по локальній мережі
Формування звітності (вибір полів для звіту процесу зважування)
Друк ТТН
Інтеграція з 1С
Використання RFID міток (можливість настройки процесу зважування безвесовщіка)
Система регулювання транспорту (шлагбауми, світлофори, датчики положення)
Система розпізнавання номерних знаків транспортних засобів і причепів
замовитизамовитизамовити

Нам довіряють

Найбільші компанії України

Якість і точність - наша професія

Формування технічного завдання

Розробка індивідуального проекту

Вибір оптимального обладнання

Монтаж і пуско-налагоджувальні роботи в найкоротші терміни

Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування

Технічна підтримка 24/7

Дозвільна документація

hermes-bta-type-verification-certificate

Сертифікат
перевірка типу
ГЕРМЕС ВТА

state-building-license-page1

Державна
ліцензія на
будівництво

state-building-license-page2

Ліцензія на будівництво, перелік видів
робіт

qualification-certificate-of-liability

Кваліфікаційний сертифікат окремих видів робіт

hermes-bta-explosion-proof-examination-certificate

Сертифікат експертизи вибухонебезпечності ГЕРМЕС ВТА

hm9b-type-examination-certificate-page1

Сертифікат
перевірки типу
HM9B

Наші проекти

ТДВ «Неоальянс»,
Кіровоградська обл., Смт. Новгородка

ТОВ АФ «Поле»,
Черкаська обл., М Черкаси

ТОВ «Великосорочинське»,
Полтавська обл., С. Великі Сорочинці

ТОВ «Ківшовата Агро»,
Київська обл., С. Ківшовата

ФГ «Полісся»,
Київська обл, смт. ставки

ПП «Покровське»,
Миколаївська обл., С. Покровка

Працюємо так, що б нас рекомендували Відгуки наших клієнтів

Отзыв ПрАТ

ПрАТ «Нафтогазвидобування»

Договір на постачання і установку автомобільних ваг "Гермес ВТА-622-60" між ТОВ "Київський Ваговий Завод" та ПрАТ "НАФТОГАЗВИДОБУВАННЯ" був укладений 08 квітня 2019 р ...боти з монтажу ваг були виконані 31 травня 2019 р Усунення недоліків по виконаних роботах і надання документації було виконано 14 червня 2019., за кошторисом документації - 20 червень 2019 р. Надано копію сертифікату відповідності за модулем F і копія декларації відповідності від 03 червня 2019 р.
Ваги були введені в експлуатацію 01 липня 2019 р., З вказаної дати по сьогоднішній час збоїв і помилок в роботі ваг не було, крім 2-х випадків, пов'язаних з початком роботи ваг з заводськими настройками, про яких ПрАТ "Нафтогазвидобування" були попереджені заздалегідь.
Договір був укладений саме з ТОВ "КВЗ" згідно з підсумками збору оферт, що проводилися на електронному торговельному майданчику ДТЕК

Отзыв ДПЗКУ

ПАТ ДЗПКУ "Партизанський елеватор"

Співпраця почалася в 2014році. Послуги обслуговування і повірки виконуються своєчасно і якісно. Роботою задоволені. Вашу компанію вибрали за якісне виконання своїх зобо...зань. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Отзыв житомирский ликероводочный завод

ДП «Житомирський ЛГЗ»

Співпраця почалася в 2017 році. Послуги обслуговування і повірки виконуються своєчасно і якісно. Роботою ваг задоволені. Вашу компанію вибрали за якісне виконання своїх зобов'язан...Сподіваємося на подальшу співпрацю.

АТ «Украгаздобича» в особі філії Управління з переробки газу та газового конденсату

АТ «Укргазвидобування» в особі філії Управління з переробки газу та газового конденсату здійснила в ТОВ "Київський Ва...ий Завод" закупівлю товарів з супутніми послугами "4292000-1- Машини для миття пляшок, упаковки, зважування та розпилення (Ваги технічні)" за договором поставки № 108/11/20 від 19.02.2020р., укладеному за результатами процедури закупівлі УПГГК 19Е-193: "42420000-1 - Машина для миття пляшок упаковки, зважування та розпилення" (Ваги технічні) "(UA-2019- 12-05 -001041-b). Згідно технічних вимог від УПГГК АТ "Укргазвидобування" були виготовленні та встановленні ваги електронні ГЕРМЕС ВТА-16-60 / 20-А9 (КМ) -Ех, ВИБУХОЗАХИСНИХ виконання в кількості 2шт. Комплекс робіт по установці автомобільних ваг, що включав в себе: виготовлення фундаменту, проведення монтажу і оцінки відповідності автомобільних ваг, були виконані працівниками ТОВ "Київський Ваговий Завод" з дотриманням усіх норм та інструкцій, які є обов'язковими, враховуючи специфіку роботи підприємства. Поставку товару і послуг виконанні своєчасно в повному обсязі і належної якості. Зауважень і претензій щодо виконання договору №108 / 11-20 від 19.02.202р. не маємо. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Отзыв СВХ «Урожай»

СФГ «Урожай»

СФГ «Урожай» замовила в ТОВ «Київський ваговій завод» реконструкцію механічних 40 тонних вагів в електронні 60 тонн. Фахівцями ТОВ «Київський ваговій завод» були надані проекти на доопрацю...ня фундаменту і посилення платформи. Доопрацювання фундаменту і платформи СФГ «Урожай» виконував власними силами за проектами, і під час цієї роботи фахівці ТОВ «Київського вагового заводу» надавали кваліфіковані консультації. Монтаж і калібрування ваг виконували фахівці ТОВ «Київського вагового заводу» за 2 дні.
Результатами співпраці з ТОВ «Київський ваговій завод» задоволений. Всі роботи були виконані на високому рівні і в обумовлений термін. Під час роботи переконався, що ці хлопці зробили не один десяток ваг і дійсно знають свою роботу. А ще індивідуальний підхід до кожного клієнта і пропонують той варіант, Який Найбільш простий, надійний і економічно вигідний.

Отзыв КП Новокаховское Дорожно-Эксплуатационное Управление

КП Новокаховське Дорожньо-експлуатаційне Управління

Цим Відгуком, повідомляємо, що між КП «НОВОКАХОВСЬКОЄ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ» і ТОВ «Київський ваговій завод» 22 жовтня 2015 був укладени...оговір на предмет закупівлі ваг автомобільних ЗЕВС-АВТО колійного типу найбільша границя зважування (НГЗ) = 60т. , Довжиною вантажопідйомного пристрою (L) = 16 м., і надає послуги з виготовлення фундаменту, а також встановлення, налагодження та калібрування ваг № В-010/82 на суму 287 тис (двісті вісімдесят сім тис. грн.)
Претензій / зауважень до виконання ТОВ «Київський ваговій завод» своїх зобов'язань, визначених умовами договору, в тому числі щодо якості товару не маємо. Умови договору виконані в повному обсязі і у встановлені договором терміни.

Отзыв ООО СП «Агропроммаш»

Відгук ТОВ СП «Агропроммаш»

За кілька років співпраці ТОВ «Київський Ваговий Завод» зарекомендував себе як надійний партнер. Компанія надала нам не тільки якісне вагове обладнання, але і хороше сервіс...обслуговування, а також постійну технічну підтримку. Устаткування прекрасно працює при різних кліматичних умовах в цілодобовому режимі, що дуже важливо при інтенсивній збиранні врожаю і відвантаження продукції з елеватора. Завдяки співробітникам і обладнання ТОВ «Київський Ваговий Завод» наша компанія в повній мірі вирішує завдання пов'язані з урахуванням продукції.

Отзыв ООО «ОЛЛ ТРЕЙД»

ТОВ «ОЛЛ ТРЕЙД»

Співпраця почалася в 2018 році. Співпраця було продуктивним, монтаж почався в заплановану дату і був виконаний у стислі терміни. Якість монтажу задовільний. Компанія надала документи н...аги, задовольнила ціна. Вобщем співпрацею задоволені.

Відео-відгуки наших клієнтів

ТОВ "Демидівський граніт"

Вінницька обл, Жмеринський р-н, с. Могилівка

Агрофірма "Загаї"

Львівська обл, Кам'янко-Бузький р-н, с. Жовтанці

СПК "Новоселицький"

Київська обл, Васильківський р-н, с. Ольшанська

ТОВ "Лебідь Агро"

Рівненська обл, Острозького р-н, с. Вельбівно

СТОВ ім Т. Шевченка

Львівська обл, Радехівський р-н, с. Куликов

Відповіді на запитання

Яка комплектація автоматизації?

Автоматизація має кілька варіантів колмплектаціі. І вибір залежить від потреб вашого підприємства. Для деяких досить мати фото-відео фіксацію і передавати це в базу даних. Але є більш посилені комплекти автоматизації, які дозволяють встановити додаткову систему розпізнавання номерних знаків транспортних засобів і причепів, систему регулювання транспорту, використовувати RFID мітки і багато іншого.

Чи можна виключити потребу в вагарі?

Так, наше програмне забезпечення вміє працювати як в автоматичному, так і в ручному режимі. Для роботи програмного забезпечення в ручному режимі потрібен вагар, який буде вносити дані в програму. В автоматичному режимі, має виконуватися якась подія, після якого дані будуть записуватися в базу даних. Цією подією може бути поява ваги на платформі від 1000 кг. При цьому продукція, яку зважують, повинна бути однаковою постійно, це не зручно. Другий варіант подій, найоптимальніший, це RFID карти. На цю карту записуються всі дані про вантаж, водії, звідки-куди їде, і т.д .... При заїзді на ваговий комплекс водій підносить цю карту до зчитувача і всі дані на картці переносяться в базу даних.

Сервісне обслуговування автоматизації та в чому вона полягає?

В цьому немає нічого складного, так як розробка програми наша, наш програміст може оперативно змінити алгоритми роботи. На стадії укладення договору, автоматизації надається інтерфейс програми, в якій видно кількість і назва всіх полів. Зі свого боку ми пояснюємо який алгоритм роботи програмного забезпечення, ви зі свого боку можете внести корективи. Ці корективи більше пов'язані з специфікою роботи підприємства (рідко, але буває).

Як підібрати обладнання?

Підбором обладнання для комлпект автоматизації займаються наші фахівці. Попередньо узгодивши та обговоривши з Вами всі потреби, які має закрити програма автоматизації процесу зважування. Якщо ж Ви хочете зайнятися самостійним пошуком і покупкою устаткування, наші фахівці нададуть Вам технічні вимоги до кожного обладнання, який входить в комплект автоматизації.

Чи можлива інтеграція з 1С?

В інтеграції немає нічого складного, наш ваговий комплекс працює з базами даних які підтримує 1C. Навіть якщо у вас на підприємстві використовується стара версія 1С - це не проблема і вартість інтеграції не зміниться!

Чи можливе допрацювання програмного забезпечення під потреби підприємства?

Так, в цьому немає нічого складного, так як розробка програми наша, наш програміст може оперативно це змінити в алгоритмі роботи. На стадії укладення договору автоматизації надається інтерфейс програми в якій видно кількість і назви всіх полів. Зі свого боку ми пояснюємо який алгоритм роботи програмного забезпечення, ви зі свого боку маєте можливість внести корективи. Ці корективи більше пов'язані зі специфікою роботи підприємства (рідко але буває).

Більше 2500 успішно виконаних проектів по всій Україні

Тирса Андрій Керівник бригади

Дізнайтеся де подивитися
готові ваги