Участь “Київського вагового заводу” у Львівській міжнародній виставці

З 1 по 3 березня відбулась виставка “Агротехніка 2017” у одному з наймальовничіших міст України. Це була вже десята спеціалізована виставка та ми стали її учасниками вперше. Львів вразив нас не лише красою архітектури, але й дійсно якісною та цікавою виставкою.

 

Учасниками виставки було більш 90 підприємств з різних областей України та Польщі. В рамках заходів, що відбувались щодня, нам вдалось познайомитись з особливістю розвитку сільського  господарства в західних областях України та мати знайомство з великою кількістю фермерів, які були приємно вражені нашою продукцією, а саме її  різноматністю вибору та використанням новітніх технологій. Завдяки власному виробництву, наявності будівельних бригад кожен, хто цікавився вагами міг відразу і без перебільшень зрозуміти, що наша продукція є якісною і не дарма ми є одними з лідерів по виготовленню автомобільних, вагонних та бункерних ваг в Україні.

 

Участь у виставках дає змогу дізнатись про інновації, що з’являються у сільскому господарстві та йти в ногу з часом. Технології розвиваються з кожним днем і для нас дуже важливо розуміти потреби кожного і задовольняти їх максимально.

 

Наші інженери щодня працюють над вдосконаленням конструкцій та слідкують за тенденціями розвитку не лише на українському ринку, але й на світовому. “Київський ваговий завод” – це інновації поєднані з якістю та перевірені часом, що відповідають навіть самим вибагливим покупцям.

 

З впевненістю можна сказати, цей рік буде сповнений великою кількістю виставок по всій Україні, де Ви зможете зустріти нас та переконатись, що “Київський ваговий завод” – нове втілення якості зважування “ПІД КЛЮЧ”