Участь у міжнародній виставці

З 15 по 17 лютого у Києві відбулась щорічна міжнародна виставка “Зернові технології” в якій ми успішно взяли участь. Масштаби виставки вражали! Її учасниками стали більш ніж 500 компаній, не лише з України. Свої експозиції представили Франція, Німеччина, Нідерланди, Велика Британія, Чехія, Данія та Австрія. Це важливо, адже европейскі технології в агро промисловості тепер відомі для кожного , хто відвідав виставку або був її частиною.

 

За ці три дні відвідувачів було понад 19 000 чоловік. “Київський ваговий завод” один з лідерів по виробництву автомобільних ваг, тому саме наша продукція зацікавила не лише гостей виставки, але й її учасників.

 

На цій виставці ми продемострували нашу абсолютно нову, інноваційну конструкцію автомобільних ваг із закритими ортотропними ребрами. Це технологія № 1, яка використовується у всьому світі та дає змогу збільшити термін експлуатації на 35%. Кожен, хто цікавився та обирав ваги, почувши про нову конструкцію навіть не хотіли розглядати інші варіанти.

Як показала практика, нашій компанії довіряють, як маленькі фермерські господарства так і величезні агрохолдінги.

 

Обираючи автомобільні, вагонні чи бункерні ваги у “Київського вагового заводу” ви можете бути впевнені в якості продукції, яка перевіренна часом.