Тензодатчики

Тензодатчик – одна із головних складових будь-якої ваги. Цей пристрій сканує зміни зусиль та навантаження, завдяки чому ми можемо дізнатися масу того чи іншого вантажу. Від його якості залежить точність показників, та справність вагового обладнання. Саме тому, кожен підприємець зацікавлений в тому, щоб використовувати якісні тензометричні датчики. І ми, спеціалісти Київського вагового заводу, з радістю допоможемо Вам вибрати саме такі пристрої.

Тензодатчики Zemic – еталон надійності та якості

Компанія “Zemic USA” зарекомендувала себе як виробник якісного та надійного тензометричного обладнання. Щороку, на заводах компанії виготовляється понад тридцяти мільйонів тензорезисторів та шести мільйонів тензодатчиків різного типу та призначення. Вражає? Але, це ще не все.

“Zemic USA” розпочала свою діяльність з 1961 року. Як тоді, так і сьогодні, компанія дотримується свого головного принципу: “Повний контроль виробництва на всіх етапах”. Спеціалісти компанії перевіряють на якість усі 100% виготовленої продукції, а не якусь її частину. Після перевірки кожен тензодатчик отримує свій паспорт, в якому вказують усі метрологічні характеристики пристрою. Такий підхід дозволяє виготовляти продукцію беззаперечної якості, що безвідмовно працює навіть при жорстких умовах експлуатації.

Ще однією перевагою продукції являється її відносно невелика ціна. В порівнянні с аналогами, тензометричні датчики Zemic коштують значно дешевше. Таким чином, купуючи продукцію компанії, Ви отримуєте не лише якісне обладнання, але й економите власні кошти.

Основні переваги датчиків “Zemic USA”

– Виробництво повного циклу(включаючи перевірку готової продукції).

– Перевірка на якість 100% виготовленої продукції.

– Трирічна гарантія на кожен тензодатчик.

– Продукція завжди в наявності.

– Тензодатчики Zemic відповідають міжнародним стандартам якості(ISO 9001, RoHS, OIML, NTEP).

Де придбати тензодатчики Zemic

Київський ваговий завод – офіційний представник компанії Zemic USA. Ми розповсюджуємо лише оригінальну продукцію від виробника, що підтверджує відповідна документація. Співпрацюючи з нами, Ви гарантовано отримаєте якісні тензодатчики Zemic , а не китайські підробки.

Київський ваговий завод – якісне вагове обладнання для будь-якої галузі.