Стратегічна сесія на “Київському ваговому заводі”

У житті кожної компанії настає момент, коли хочеться зрозуміти, чи йде компанія в правильному напрямку, перевірити свої інтуїтивні рішення, системно проаналізувати бізнес, подивитися на нього «зі сторони», задати собі питання «що далі?», саме тому нещодавно на “Київському ваговому заводі” відбулась стратегічна сесія в рамках якої нам вдалось проаналізувати слабкі сторони з чітким шляхом їх вдосконалення, шлях розвитку наших сильних сторін, а також визначення цілей та мети до якої ми будемо рухатись.

 

Визначення мети потрібно для того щоб кожен працівник як частина одного організму з повним розумінням шла до єдиної цілі. Для кожного з нас дуже важливо працювати на якість, але ми не забуваємо про інновації. Саме тому кожен день наша команда працює над вдосконаленням і вже в цьому році ми запускаємо нову, покращену конструкцію автомобільних ваг. Завдяки стратегічній сесії, чіткому розумінню нашої спільної мети, ми стали сгуртованіші та готові рухатись разом тільки вперед.

 

Одним з ключових моментів було обговорення ще більшого покращення якості автомобільних, бункерних та вагонних ваг, які мі виготовляємо та встановлюємо “під ключ”.

Ми з чітким розумінням визначили та проаналізували ринок конкуренції і впевнено можемо сказати, що саме ми займаємо перші позиції серед українських виробників.

 

Місією нашої компанії було і залишається перевершення очікувань наших клієнтів.

 

 

Київський Ваговий Завод” –  нове втілення якості зважування.