Новини

ДЕРЖАВНА КОМПЕНСАЦІЯ 25% – 40%

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

Хочемо повідомити приємну новину!

У Вас є можливість отримати

ДЕРЖАВНУ КОМПЕНСАЦІЮ 25% – 40%

ВАРТОСТІ СІЛЬХОЗТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИЦТВА!!!

 

 

У програмі беруть участь тільки державні банки! А саме:

 • ПАТ АБ «Укргазбанк»
 • ПАТ КБ «ПриватБанк»
 • ПАТ «Ощадбанк»
 • ПАТ «Укрексімбанк»
 • ПАТ «Банк Інвестицій та заощаджень»
 • ПАТ «Креді Агріколь Банк»
 • ПАТ «Мета Банк»
 • ПАТ АБ «Південний»
 • ПАТ АКБ «Індустріалбанк»
 • ПАТ «Кредобанк»
 • ПАТ «Мегабанк»
 • ПАТ «МТБ Банк»
 • ПАТ «ОТП Банк»
 • ПАТ Перший український міжнародний банк»
 • ПАТ «Полікомбанк»
 • ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»
 • АТ «Скай Банк»
 • ПАТ КБ «Глобус»

Більш детальну інформацію Ви можете отримати:

 • за телефоном +38(044)502 81 24
 • скористуйтесь послугою «кнопка зв’язку» і ми передзвонимо за 30 секунд.

 

більше…

Відгук “ТОВ “Бетон Комплекс”

Для виробників бетону, асфальту, для кар’єрів особливі вимоги до автомобільних ваг. Автомобільні ваги повинні бути більш потужними, витримуючи великий потік автомобілів з підвищеною навантаженням на ось. Не зря “БЕТОН ВІД КОВАЛЬСКОЇ” вибрали “Київський ваговий завод”, адже саме наше підприємство здатне розробляти та виготовляти автомобільні ваги будь-якої складності.

більше…

Участь “Київського вагового заводу” у Львівській міжнародній виставці

З 1 по 3 березня відбулась виставка “Агротехніка 2017” у одному з наймальовничіших міст України. Це була вже десята спеціалізована виставка та ми стали її учасниками вперше. Львів вразив нас не лише красою архітектури, але й дійсно якісною та цікавою виставкою.

 

Учасниками виставки було більш 90 підприємств з різних областей України та Польщі. В рамках заходів, що відбувались щодня, нам вдалось познайомитись з особливістю розвитку сільського  господарства в західних областях України та мати знайомство з великою кількістю фермерів, які були приємно вражені нашою продукцією, а саме її  різноматністю вибору та використанням новітніх технологій. Завдяки власному виробництву, наявності будівельних бригад кожен, хто цікавився вагами міг відразу і без перебільшень зрозуміти, що наша продукція є якісною і не дарма ми є одними з лідерів по виготовленню автомобільних, вагонних та бункерних ваг в Україні.

 

Участь у виставках дає змогу дізнатись про інновації, що з’являються у сільскому господарстві та йти в ногу з часом. Технології розвиваються з кожним днем і для нас дуже важливо розуміти потреби кожного і задовольняти їх максимально.

 

Наші інженери щодня працюють над вдосконаленням конструкцій та слідкують за тенденціями розвитку не лише на українському ринку, але й на світовому. “Київський ваговий завод” – це інновації поєднані з якістю та перевірені часом, що відповідають навіть самим вибагливим покупцям.

 

З впевненістю можна сказати, цей рік буде сповнений великою кількістю виставок по всій Україні, де Ви зможете зустріти нас та переконатись, що “Київський ваговий завод” – нове втілення якості зважування “ПІД КЛЮЧ”

 

 

 

більше…

Участь у міжнародній виставці

З 15 по 17 лютого у Києві відбулась щорічна міжнародна виставка “Зернові технології” в якій ми успішно взяли участь. Масштаби виставки вражали! Її учасниками стали більш ніж 500 компаній, не лише з України. Свої експозиції представили Франція, Німеччина, Нідерланди, Велика Британія, Чехія, Данія та Австрія. Це важливо, адже европейскі технології в агро промисловості тепер відомі для кожного , хто відвідав виставку або був її частиною.

 

За ці три дні відвідувачів було понад 19 000 чоловік. “Київський ваговий завод” один з лідерів по виробництву автомобільних ваг, тому саме наша продукція зацікавила не лише гостей виставки, але й її учасників.

 

На цій виставці ми продемострували нашу абсолютно нову, інноваційну конструкцію автомобільних ваг із закритими ортотропними ребрами. Це технологія № 1, яка використовується у всьому світі та дає змогу збільшити термін експлуатації на 35%. Кожен, хто цікавився та обирав ваги, почувши про нову конструкцію навіть не хотіли розглядати інші варіанти.

Як показала практика, нашій компанії довіряють, як маленькі фермерські господарства так і величезні агрохолдінги.

 

Обираючи автомобільні, вагонні чи бункерні ваги у “Київського вагового заводу” ви можете бути впевнені в якості продукції, яка перевіренна часом.

 

більше…

Стратегічна сесія на “Київському ваговому заводі”

У житті кожної компанії настає момент, коли хочеться зрозуміти, чи йде компанія в правильному напрямку, перевірити свої інтуїтивні рішення, системно проаналізувати бізнес, подивитися на нього «зі сторони», задати собі питання «що далі?», саме тому нещодавно на “Київському ваговому заводі” відбулась стратегічна сесія в рамках якої нам вдалось проаналізувати слабкі сторони з чітким шляхом їх вдосконалення, шлях розвитку наших сильних сторін, а також визначення цілей та мети до якої ми будемо рухатись.

 

Визначення мети потрібно для того щоб кожен працівник як частина одного організму з повним розумінням шла до єдиної цілі. Для кожного з нас дуже важливо працювати на якість, але ми не забуваємо про інновації. Саме тому кожен день наша команда працює над вдосконаленням і вже в цьому році ми запускаємо нову, покращену конструкцію автомобільних ваг. Завдяки стратегічній сесії, чіткому розумінню нашої спільної мети, ми стали сгуртованіші та готові рухатись разом тільки вперед.

 

Одним з ключових моментів було обговорення ще більшого покращення якості автомобільних, бункерних та вагонних ваг, які мі виготовляємо та встановлюємо “під ключ”.

Ми з чітким розумінням визначили та проаналізували ринок конкуренції і впевнено можемо сказати, що саме ми займаємо перші позиції серед українських виробників.

 

Місією нашої компанії було і залишається перевершення очікувань наших клієнтів.

 

 

Київський Ваговий Завод” –  нове втілення якості зважування.

більше…